23:10:2012 Зимовий відпочинок в Карпатах

Новий рік –це свято домашнього затишку, тепла, комфорту та взаємопідтримки. Це час обміну позитивом і  подарунками. Він у нас завжди асоціюється зі змінами і початком нової сторінки в житті. Новорічна ніч – це одна з наймагічніших ночей, від якої так і віє загадковістю. Звичайно ж, потрібно вдало підібрати атмосферу, вибрати місце, де зустріти прийдешній рік та з повагою провести минулий. Гори – це є ідеальне місце, атмосфера тиші і спокою вдало та тонко переплітається з активним відпочинком та шаленими гірськими спусками, що спонукає до нових думок та ідей. Зимовий відпочинок в Карпатах підійде як заядлим консерваторам, які бажають невмирущої класики, так і сімейним парам, щоб відчути романтику довгими зимовими прогулянками по тріскучому снігу та смаку терпкого домашнього вина, зробленому за традиціями наших прадідів, ну, звичайно ж, і молодим екстрималам, які прагнуть адреналіну та незабутніх вражень.

Де зупинитись?

Зараз зустріти Новий рік в Карпатах пропонує велика кількість туроператорів, готелів, комплексів, а той, хто взагалі хоче усамітнитись і привести до ладу свої думки, віднайти рівновагу може пожити в наметі або зняти будиночок на окраїні України. Хто прагне відчути повноту колориту, романтичності та щирості української душі, може пожити разом з гуцульською сім’єю в них вдома, допомагаючи їм по господарству і, слухаючи захоплюючі легенди та байки, які передавались з покоління в покоління.

Зимовий відчинок в українському стилі

Про святкування Нового року слід задуматись заздалегідь, адже це вечір здійснення бажань, тим більше, якщо ти на наодинці з природою та могутніми горами. Але на Новому році свята не закінчуються, є ще Різдво, Старий Новий рік, Василя, Маланки, Водохреща, вони супроводжуються веселими театралізованими дійствами, співами колядок, щедрівок, водінням хороводів, і так продовжується майже місяць. Це захоплююче та барвисте видовище, якого ніде більше не побачиш, адже саме на Західній Україні збереглися наші першопочаткові звичаї та вірування.

Зимовий відпочинок в Карпатах це незабутня пригода, яку захочеться повторити. Велич природи, бурхливі ріки та безкраї сніги своєю красою зачеплять найчуттєвіші струни душі. Архітектура цих місць збуджує уяву. Кам’яні скульптури, старовинні замки, дерев’яні розписані церкви, музеї та й просто краса найстаріших міст Західної України залишить незабутнє естетичне задоволення. Кожен бажаючий може піднятись на найвищу точку України, постояти на вершині світу, відчути міць і силу вітрів. Зимовий відпочинок в горах насичить силами та наснагою на весь рік.

< К списку
Ми завжди раді бачити Вас серед наших гостей і впевнені, що Ви станете постійними клієнтами нашого готелю.
Готель Сатурн Зала для засідань дешевий готель одномісний номер двомісний номер
Готель «Сатурн» м. Київ, вул. Героїв Космосу, 2-б Телефон: +380 (44) 403-32-63 (цілодобово)