22:12:2011 Подорож до Таїланду. Поради туристам

Збираєтесь на відпочинок до Таїланду? Правильне рішення, ця прекрасна екзотична країна з древньою багатою історією, чудовим кліматом і розвиненою курортною індустрією вартує того, щоб її відвідати, отримати повноцінний відпочинок і купу яскравих вражень. Але щоб ви могли більш впевнено відчувати себе тут, нижче наведені деякі поради туристам, щодо того, що можна, а що не можна робити в цій країні.

Національні особливості. Зображення Будди вважаються священними, тому за осквернення святинь суворому покаранню піддаються всі - не тільки місцеві жителі, але і туристи теж. Перед тим, як увійти до буддистського храму або приватного будинку, ви повинні зняти взуття. При відвідуванні кінотеатрів, безпосередньо перед сеансом програє державний гімн, який потрібно буде вислухати стоячи, власне, як і всі інші. Королівська сім'я шанована, тому обговоренню не підлягає. Доторкнутися до голови тайця або показати йому нижню частину ступні вважається проявом неповаги.

Візи і митниця. Експорт будь-яких зображень Будди строго заборонений. Для того щоб вивести антикваріат або предмети мистецтва необхідна ліцензія відповідного департаменту в уряді. Купивши будь-який дорогоцінний виріб в одному з магазинів Таїланду, вам відразу повинні виписати спеціальну ліцензію на вивезення. Туристам дозволено ввозити і вивозити золоті вироби, а імпорт і експорт не ювелірного золота контролюється Міністерством Фінансів. До Таїланду заборонено ввозити наркотики, порнографічну літературу, зброю і деякі види тварин і рослин. За ввезення або вивезення наркотиків у великій кількості - смертна кара. З фотоапаратом можна ввозити до п'яти фотоплівок, а з відеокамерою до трьох. Якщо ви їдете в Таїланд як турист, строком не більше ніж на два тижні, то візу ви можете отримати прямо після прибуття в аеропорту Бангкока. Для цього вам знадобиться фото і паспорт. Візовий збір складає 27 $. По закінченню 14ти-денного строку, вам потрібно буде з'явитися в імміграційне агентство і продовжити візу на 10 днів. Звичайно, ви можете продовжувати спокійно відпочивати, тільки штраф за прострочену візу 200 батт на добу. Якщо співпало так, що ваша туристична віза закінчується в неділю або в день будь-якого державного свята, то вона автоматично продовжується на один день.

Ресторани та їжа. Велика частина страв тайської кухні - гострі. Замість солі у багатьох китайських і тайських ресторанах є соєвий і рибний соус. У меню ресторанів (дорогих) обов'язково зверніть увагу на VAT - це накидка за обслуговування, у розмірі 10% від вартості замовлення. Якщо ж VAT не вказано, то знайте, що давати чайові необов'язково, але якщо ви плануєте прийти в цей ресторан ще раз, то сума чайових повинна бути не менше 10% від зробленого замовлення. Давати дріб'язок на чай вважається нечемним.

< К списку
Ми завжди раді бачити Вас серед наших гостей і впевнені, що Ви станете постійними клієнтами нашого готелю.
Готель Сатурн Зала для засідань дешевий готель одномісний номер двомісний номер
Готель «Сатурн» м. Київ, вул. Героїв Космосу, 2-б Телефон: +380 (44) 403-32-63 (цілодобово)