Недорогий готель в Києві - номер з усіма зручностями і сніданком 230 гривень!

Недорогий готель "Сатурн" працює на ринку готельних послуг більше 15 років.

За роки роботи нами був створений затишний і комфортабельний готель. C того часу він гостинно відчиняє двері як співвітчизникам, так і іноземним гостям. Наша мета - якість обслуговування, створення комфортних умов для клієнтів готелю, враховуючи індивідуальні особливості і запити кожного з них. Недорогий готель "Сатурн" може одночасно прийняти 70 постояльців, яких готовий зустріти висококваліфікований та доброзичливий персонал.

Проживання в готелі задовольнить найрізноманітніші смаки - на Ваш вибір надаються як більш комфортабельні, так і скромніші номери.

Поселяючись у Готелі, Ви можете смачно поснідати, пообідати чи повечеряти, а також провести дозвілля у барі, який розташований на другому поверсі Готелю. Для проведення ділових зустрічей, можна скористатися конференц-залом, а для проведення святкувань банкетним залом. Для клієнтів Готелю цілодобова автостоянка. Для бажаючих працює сауна.

Замовити трансфер

Недорогий готель в Києві

Статті про туризм

Ми завжди раді бачити Вас серед наших гостей і впевнені, що Ви станете постійними клієнтами нашого готелю.
 

Новини

Піца та суші

2017-09-28

Хочемо порадувати наших клієнтів: тепер на першому поверсі нашого готелю розташувалася затишна піцерія «Піца 33». Покуштувати піцу або суші можна як в банкетному залі, так і замовити прямо у свій номер. Для тих хто цінує смак фаст-фудів, в п'ятистах метрах працює Макдональдз. А для тих, хто любить національну кухню рекомендуємо відвідати ресторан «Пузата Хата», який також знаходиться поруч з готелем «Сатурн».

Додаткові номери

2016-10-24

Шановні клієнти! Для Вашої зручності наш готель «Сатурн» можна тепер додатково бронювати за номерами: +38 (050) 30 900 80, +38 (068) 30 900 80.

Готель Сатурн Зала для засідань дешевий готель одномісний номер двомісний номер
Готель «Сатурн» м. Київ, вул. Героїв Космосу, 2-б Телефон: +380 (44) 403-32-63 (цілодобово)